«

»

Pradawne zło

Pradawne zło

Zapraszam do wysłuchania mojej przedpremierowej recenzji zbioru „Pradawne zło”, który już za dwa dni trafi na półki sklepowe.

Opis wydawcy:
Kiedy dwóch mistrzów makabry łączy siły, efekt musi być mocny. Kiedy obaj postanawiają złożyć hołd Howardowi Phillipsowi Lovecraftowi, Stefanowi Grabińskiemu i Jamesowi Herbertowi, efekt jest wstrząsający.

W piwnicach jednej z przedwojennych kamienic lęgną się szczury. Mieszkańcy są bezradni. I przerażeni, bo gryzonie przedostają się do mieszkań. Właściciel zatrudnia szczurołapa, ale czy to wystarczy, by rozwiązać niewygodny problem?

Jak wiele kobieta jest w stanie poświęcić dla mężczyzny swego życia, szczególnie, gdy ten już ma wybrankę? Pakt z demonem wydaje się równie nieprawdopodobny, co kuszący. Jaka jest jednak cena? A jaka
rzeczywista nagroda?

Do jednego z kościołów w centrum stolicy trafiają członkowie mafii z zamiarem dokonania zuchwałej kradzieży cennej statuetki. Nie wiedzą jednak, co ich czeka po przekroczeniu progu Domu Bożego.

Trzy nowele zawarte w tomie łączy jedno – ukazują pradawne zło, w starciu z którym śmiertelnicy stają się bezradni i śmiertelnie przerażeni.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik

4 komentarzy

 1. fsaddfsdf pisze:

  brakuje playera

  1. Bartek "godai" Biedrzycki pisze:

   Już jest. Dzięki za zauważenie.

 2. Szymas pisze:

  Po zobaczeniu okładki i tytułu myślałem, że to jakieś dzieło z epoki światłości książek spod szyldu Phantom Press/Amber :)

 3. Mando pisze:

  Dopiero dzisiejszy odcinek Szymasa przypomniał mi, że kombinatowe poniedziałki to Film a nie Literatura. Nie wiem dlaczego ubzdurałem sobie, że ta recenzja ma iść w poniedziałek i od miesiąca planowałem ją na któryś z poniedziałków właśnie :-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.