«

»

Ambassada – przedpremierowo

Ambassada

Nowy głos w Kombinacie. Tym razem Szymas opowie o swoich wrażeniach po przedpremierowej projekcji najnowszego filmu Juliusza Machulskiego „Ambassada” oraz o tym, co wkurza go w sieciowych hejterach.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik

7 komentarzy

 1. kudowa pisze:

  ciężko się tego monotonnego gada słuchać

  1. Anonim pisze:

   To nagraj ripostę. I POKAŻ JAK TO SIĘ POWINNO ROBIĆ. Wszyscy czekają. Merytorycznie dobrze się słuchało, może trochę za wolno mówił, ale zawsze można przyśpieszyć.

   1. Szymas pisze:

    Większość podcasterów przestrzega przed mówieniem za szybko, więc świadomie starałem się nie przesadzać z tempem :) A poza tym, szczerze mówiąc, nagrywałem w dość ekstremalnych warunkach po kilkunastu godzinach pracy (co odbiło się na dynamice zwłaszcza w 2. połowie podcastu), by wyrobić się na poniedziałek. No i to moja druga podcastowa solówka w życiu, więc proszę o wybaczenie i zapowiadam poprawę ;)

    1. Bartek "godai" Biedrzycki pisze:

     Szymas, daje naprzód. Jedyne, co teraz musisz zrobić, to dużo nagrywać. Żołnierz nie po to biega co rano, żeby mgły podziwiać, ale żeby, jak przyjdzie mu spieprzać, to miał kondycję :D

     1. Szymas pisze:

      Tak jest, Panie Generale! =) Na jednym nagraniu na pewno nie poprzestanę.

 2. Mando pisze:

  Przesłuchałem. Nie ze względu na temat bo polskich filmów nie ogladam i nie planuje oglądać. Chciałem zobaczyć jak ci wyszło samodzielne nagrywanie i montowanie i moim zdaniem jest bardzo dobrze. Przerywniki ładnie równo dodane, przynajmniej na moim sprzęcie wszystko śmiga jak trzeba. Słucha się dobrze. Czekam na kolejne. Szczególnie, że z mojej strony Kombinat ostatnio kuleje.

  1. Szymas pisze:

   Dzięki za opinię. Nie chcę się za bardzo deklarować wprzód, bo wiadomo, że różnie to z tym potem bywa, ale przez następne dwa tygodnie chciałbym nagrać dwie audycje (jedną karpiową i jedną kombinatową). Plan wydaje się być realny, więc mam nadzieję, że się uda ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.