«

»

Nawiedzony James Herbert

Nawiedzony

Brytyjski pisarz James Herbert zmarł kilka miesięcy temu. Debiutował na początku lat 70. Napisał sporo horrorów, które chwalił sam Stephen King. Omawiam książkę „Nawiedzony” z 1989 roku. To horror o domu nawiedzonym przez duchy.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik

7 komentarzy

 1. Szymas pisze:

  Bardzo cieszy mnie fakt, że zarówno tutaj jak i na CN można poznać coraz więcej „klasyki”. Nawet, jeżeli jest to klasyka trochę niższych lotów ;) „Nawiedzonego” zamówiłem kiedyś z wielką paczką Mastertonów i Smithów. Wychodzi na to, że po lekturze miałem podobne odczucia, jak Ty :) Niestety fabułę dość szybko zapomniałem i dopiero teraz przy słuchaniu co nieco mi się przypomniało. Filmu nie widziałem. Może kiedyś… A co do Twojego nagrania, to niech mu cyfrowy niebyt lekki będzie [*]

 2. Mando pisze:

  Myślałem, ze znalazłeś ten plik skoro podcast zawisł na Kombinacie. Ale dzięki temu w sumie przynajmniej zabawny wstęp był :-) Herberta kupowałem kiedyś sporo, ale nie przeczytałem prawie nic. W latach 90tych czytałem tylko trylogię „Szczury” i to były jedyne książki Herberta jakie przeczytałem. O dziwo, tak jak przez minione 20 lat zginęły mi prawie wszystkie Mastertony, prawie wszystkie Guye N. Smithy i ogólnie prawie wszystkie Ambery i Phantom Pressy to Herberty chyba wszystkie mi zostały. Za tydzień jadę na tydzień nad morze, a w latach 90tych tam właśnie zaczytywałem się tymi horrorami i dziś zabrałem kilka z domu z Chełmna więc moze i po jakiegoś Hernerta tez wreszcie sięgnę.

  1. Mando pisze:

   Jeśli będę czytał coś Herberta to na 99% „Mgłę”. Mam chyba te wszystkie książki, o których mówiłeś, ale zawsze chciałem przeczytać „Mgłę”, wziąłem jeszcze „Włócznię” i „Ciemność”. Jakbym przeczytał i jakbyś robił Kombinat z „Mgły” to swoje 3 grosze mogę dograć.

   1. SK pisze:

    Przeciez my o Mgle robimy RSKPoleca : ) Zajrzyj do Dance Macabre – o mgle są peany niesamowite.

    1. Mando pisze:

     A no to tym bardziej przeczytam :-) Ale dobrze że czytasz więcej bo będziesz miał ogólny obraz Herberta.

    2. Mando pisze:

     A no to tym bardziej przeczytam :-) Ale dobrze, że czytasz więcej Herberta to będziesz miał ogólny obraz autora.

    3. Szymas pisze:

     Dobrze wiedzieć :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.