«

»

Grać albo nie grać – 2×04

DMC

Recka dmc.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik

3 komentarzy

 1. GP pisze:

  Twój elomłodzieżowy styl wypowiedzi przypomina mi czasy dyskusji na korytarzach szkoły podstawowej. Fajnie, że starasz się nagrywać na spontanie, ale miło by było, gdybyś jednak wypowiadał się bardziej składnie. Sorry, ale teksty w stylu „Nie są to takie bardzo być może projekty schizofreniczne totalnie, ale trzymają się pewnych kanonów po prostu potworności i tutaj mamy dodatki jakichś takich bardzo chyba wiem robotycznych motywów” nie mają prawa bycia w profesjonalnym podkaście. Warto także pamiętać, że mówi się „przyłĄczać”, a nie „przyłANczać”. Weź się trochę przyłóż do tego nagrywania, bo chwilowo nadal robisz wszystko „na odwal się”.

  1. Bartek "godai" Biedrzycki pisze:

    Ja jako „naczelny” tego projektu pozwolę sobie zabrać głos.

   To nie jest „profesjonalny” podcast, i żaden z puszczanych tu nie jest. „Profesjonalne” to jest radio, a my jesteśmy bandą amatorów, która lubi pogadać o swoich fascynacjach. Do profesjonalizmu to się mogą zbliżać produkcje Quaza (przynajmniej od strony podejścia), natomiast my raczej stawiamy na rzeczy autorskie – czy oparte na osobowości i stylu prowadzącego. Vigor ma specyficzne jedno i drugie i tym odróżnia się od innych podcasterów mówiących o grach, że robi to na swój sposób.

   Podobnie jak ja nagrywając picie piwa w lesie opowiadam o mogile żołnierskiej, zamiast rzeczowo omawiać przebieg walk w lasach chojnowskich.

   Akceptacja tego faktu może pomóc ;)

  2. Michał Dzitkowski pisze:

   mi sie podoba, ze GP postrzega Kombinat jako profesjonalna inicjatywe. popatrz godai, jest w naszej amatorszczyznie dawka profesjonalizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.