«

»

Horrory na Halloween

Przed rokiem bardzo mocno polecałem Wam antologię filmową pt. „Upiorna noc Halloween” („Trick ‚r Treat”).

Dzisiaj może trochę mniej polecam, a bardziej ostrzegam przed dwoma innymi horrorami rozgrywającymi się w okresie święta duchów.

W dzisiejszej audycji usłyszycie o następujących filmach:
– Noc Halloween / Halloween Night (2006)
– Koszmar nocy duchów / The Pumpkin Karver (2006)

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik

5 komentarzy

 1. Mando pisze:

  Nie wiem czy uda mi się jeszcze coś zrobić w tym tygodniu na Kombinat. Maraton halloweenowy będzie i zaplanowane mam sporo, ale w tym tygodniu będę mówił w tylu miejscach, że powoli strach otwierać lodówkę czy nie ma tam Manda :-) Dziś Kombinat, w środę Audycja Zkury (nagrane), czwartek RSK (nagrane), w międzyczasie Karpiowy (nie nagrane) i jak dam radę to jeszcze jakiś Kombinacik skleję :-). Książki w tym tygodniu na bank żadnej nie omówię, ale jak się sprężę to może będzie komiks. I to tyle ode mnie na nadchodzący tydzień :-)

  1. Szymas pisze:

   No, no, no… Szykuje się bardzo fajny, podkastowy maraton! Chętnie posłucham o jakichś mniej znanych produkcjach o cukierkach i psikusach. Audycja Zkury także zapowiada się bardzo ciekawie. O ile gorączka mnie nie powali (niestety trochę się doprawiłem), to w środę zamiast oglądać horrory, będę sprawdzał, co tam zmontowaliście ;)

 2. Jerry pisze:

  Ja mając spory sentyment do oryginału się za Halloweenn od Roba Zombie nie zabrałem, a opinie słyszałem przeróżne. I dobre i złe. Twoja na skaju tych złych widzę się plasuje. Aż tak źle ten film wypada?

  1. Mando pisze:

    Jedynka z tego co pamiętam jeszcze chyba nie aż taka zła, ale dwójkę dwa razy próbowałem i za każdym razem przespałem środek. A oba oglądałem na zjazdach, a w tłumie się fajnie takie filmy zwykle ogląda.

 3. Rafał Nitkiewicz pisze:

  Nazwa tej stacji SyFy jest adekwatna do jakośći ich filmów.  Szkoda, że nie zdają sobie  sprawy z tego co oznacza ten skrót w naszym języku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.