«

»

Golem

Wolna od spoilerów, jeszcze cieplutka i pachnąca, przedpremierowa recenzja powieści „Golem” Edwarda Lee. Książki będzie miała premierę już za tydzień na konwencie Polcon, na którym na czytelników ma czekać znacznie więcej atrakcji, ale o tym więcej w podcaście.

Poprzednie książki Edwarda Lee:
Sukkub (Kombinat)
Ludzie z bagien (Karpiowy)

Opis wydawcy: Nowi lokatorzy stupięćdziesięcioletniego Lowen Mansion nie wiedzą, że ich wymarzony dom wkrótce stanie się miejscem narodzin niewyobrażalnego zła… Jaką tajemnicę kryje stara posiadłość? Duchy? Potwory? A może jeszcze coś gorszego? „Golem” to przerażająca, pełna mrocznych niespodzianek powieść wywiedziona ze starej europejskiej legendy. Przed wiekami ulepione z gliny monstrum stawało w obronie słabych i niewinnych; dziś zostanie powołane do życia raz jeszcze… aby rozpętać prawdziwe piekło!

Edward Lee, mistrz ekstremalnego horroru, zaprasza w kolejną podróż do krainy makabry.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik

5 komentarzy

 1. Szymas pisze:

  Mando, jesteś wielki :) Dzięki za informacje o akcji repliki! Co prawda ostatnio wydałem 99% moich oszczędności na książki na Allegro, ale takiej okazji nie można przegapić! Zwłaszcza, że jeszcze nie posiadam żadnego Lee na mojej półce (aktualnie doczytuję Ketchuma i zaczynam Hilla), a prędzej czy później i tak musiałbym zaopatrzyć się w te książki :)
  A co do podkastu – fajnie to rozegrałeś. Pomimo braku spoilerów można się sporo dowiedzieć.

 2. Paweł Mateja pisze:

  Choć „Sukkub” ogromnie mi się podobał, to jakoś do tej pory nie czytałem jeszcze „Ludzi z bagien”, bo cały czas były książki ważniejsze. Ale po „Golema” chętnie sięgnę, skoro twierdzisz, że to nieco inny Lee. Świetny odcinek!

 3. Kosta_81 pisze:

  Jak zawsze b. dobra recenzja. Mnie osobiście bardziej jednak podobali się Ludzie z Bagien, ale to moja subiektywna ocena. Drogi Edwardzie,czekamy na Ciebie we Wrocku :)

 4. Narcoser pisze:

   co to znaczy że książka jest „pronegraficzna” ?

  1. Mando pisze:

    Przykro mi, ale niestety też nie wiem :-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.