«

»

Colours of ostrava cz. 1

Zapraszam do mojej relacji z pierwszego i drugiego dnia czeskiego festiwalu „Colours of Ostrava” z muzyką wszelaką. Podcast z muzycznymi cytatami omawianych zespołów.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik

2 komentarzy

 1. Mando pisze:

  Bardzo fajny odcinek. Tak jak muzyka i ja to dwie inne bajki tak relacje z imprez to co innego. Bardzo fajna relacja i czekam na drugą część. A na wstępie lałem ze śmiechu „podcaster Skurka” :-)))))
  A tak na marginesie może warto jeden dzień weekendowy Kombinatu poświęcić właśnie na „Imprezy”. Oczywiście to nie będzie jakoś wiele podcastów, ale ja około 5 konwentów rocznie odwiedzam i nie chętnie je zrelacjonuję, a nie bardzo wiem gdzie, bo to i literatura i komiks i gry i filmy w sumie też. A około 5 podcastów rocznie to i tak większa średnia niż ma Gonzofon :-) Zresztą w sumie nie bardzo wiem co teraz dalej z Kombinatem skoro Gonzofon nie nadaje, a K-pok się skończył. Godai chcesz na Gnieździe światów nadawać regularnie w jakiś konkretny dzień czy już na luzie? Sory nie słuchałem jeszcze setki jeśli tam o tym mówisz :-)) W sumie to nie miejsce na takie dyskusje. Fajny odcinek i czekam na resztę :-)

  1. Bartek "godai" Biedrzycki pisze:

    Będę nieregularnie nadawał różne rzeczy, więc część na pewno będzie trafiała tu – typu recenzje. Z konwentów to ja mogę robić 2-3 audycje rocznie + wywiady. Jakoś się to ogarnie, Kombinat nawet bez audycji autorskich daje radę, więc to nie problem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.