«

»

Dark Shadows

Na początku był serial. Potem dwa filmy fabularne. Następnie miniserial. Po drodze komiksy i słuchowiska radiowe. W 2012 roku Tim Burton nie wytrzymał i nakręcił swoją wersję DARK SHADOWS. O klasycznej serii i remejku Burtona w audycji!

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik

5 komentarzy

 1. Mando pisze:

  Bardzo fajny odcinek. W zasadzie nic na temat historii tego nie wiedziałem, ale też nie planuję oglądać nowej wersji. Ale ja ciebie proszę Skura… Depp a nie Deep! (Fonetycznie: Dep a nie Dip) :-)

 2. SKura pisze:

  Hehe, i kto to mówi! ;)
  NO grill za mną ostatnio chodzi i jakaś sałatka z dipem ;) Za dużo kulinarnych porównań.

  Jak nie lubisz Burtona to na początek polecam: Sok z żuka, Vincent, Frankieweene, Batman no i ED WOOD koniecznie.

 3. mando pisze:

  Nie no lubię Burtona… chyba. Albo lubiłem… nie wiem, nowych rzeczy chyba nie widziałem. Batmany oglądałem, Sok z żuka też, Vincenta, Miasteczko Halloween, nie pamiętam co jeszcze. Niby wszystko to ze sto razy widziałem, ale jakoś mnie ten nowy film odrzuca już nawet jak na zdjęcie patrzę.

 4. Jerry pisze:

  Dla mnie ostatni naprawdę dobry film Burtona to świetny „Jeździec bez głowy”. „Alicja…”, czy „Charlie i fabryka czekolady”? Delikatnie rzecz ujmując takie sobie. A w przypadku Alicji jeszcze duży minus za bezsensowne 3D. Mam wrażenie, że Burtonowi przydałby się naprawdę dobry, oryginalny i zrobiony dla niego (i pod jego stylistykę) scenariusz. I chyba dobrze zrobiłoby mu rozstanie się z Deepem. Ten duet się chyba wypalił i ich ostatnie wspólne dzieła stają się niezamierzoną autoparodią wcześniejszych dokonań. A szkoda.Taki „Sok z żuka” to jeden z moich ulubionych filmów.

  1. SKura pisze:

   „Charlie i fabryka czekolady” to było kino dla dzieci. Adaptacja Roalda Dahla. I w tym zakresie moim zdaniem się sprawdziło. Było bardzo dobre kino dla dzieci.  Alicja to już niestety porażka. Dark Shadows trochę wyżej, ale dla miłośników… Dark Shadows :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.