«

»

Trudne sprawy

Zapewne każdy ze słuchaczy miał w swoim życiu trudne problemy, sprawy. O tym właśnie jest ta audycja. O Trudnych sprawach, które mogą dotknąć każdego z nas!

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik

3 komentarzy

 1. Mando pisze:

  Kurde nie spodziewałem się „Trudnych spraw” w Kombinacie :-) No ale stary 20 minut to za długo o tym. Przeraża na starcie. Choć odcinek dobry i w sumie kilku rzeczy się dowiedziałem, a każdy ten polsatowski „serial” jakoś tam liznąłem. Mnie osobiście trochę przerażają te nowe serie polsatowskie nie dlatego, że to mega kicz, a dlatego, że strasznie to to rozbudza agresje. Wystarczy, że mam włączony telewizor i słyszę kątem ucha, robiąc przy tym coś innego, to po 15 minutach sam mam ochotę krzyczeć do żony zamiast mówić.

 2. artas pisze:

  Muszę przyznać, że też byłem zaskoczony kiedy zobaczyłem tytuł audycji „Trudne sprawy” i jeszcze ta grafika z programu :) Początkowo myślałem, że to tylko zapożyczone na potrzeby odcinka, a trudne sprawy będą dotyczyć no nie wiem może gwiazd filmowych czy innych celebrytów. A tu proszę bardzo!!!!! jest wnikliwa analiza jednego z odcinków prawdziwych „Trudnych spraw”. Nie jestem fanem tego typu seriali. Wręcz nie cierpię takich programów , ale kolega zrobił kawał dobrej roboty ubawiłem się jak nigdy, nawet nie wiem kiedy zleciało to 20 minut i byłem zawiedziony że to już koniec :/ Rewelacyjna audycja !!! Mam nadzieje, że będzie więcej takich odcinków.

 3. Skura pisze:

  Dzięki za komentarze!
  @mando – agresję? :) We mnie za pierwszym razem zdziwienie, a teraz jak czasem rzucę okiem – śmiech :)

  @artas
  ” Wręcz nie cierpię takich programów , ale kolega zrobił kawał dobrej roboty ubawiłem się jak nigdy, nawet nie wiem kiedy zleciało to 20 minut i byłem zawiedziony że to już koniec”
  Myślę, że sporo zrobiły wstawki z samego „pseudodokumentalnego serialu” :)
  Bez obrazu, soute, brzmią równie dobrze :)

  „Mam nadzieje, że będzie więcej takich odcinków.”
  Mogę zdradzić, że powolutku przygotowuję odcinek o …. Surowych rodzicach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.