«

»

31.10 Halloween po polsku

„Dwudziestu pięciu polskich autorów zebrało się razem, by halloweenowego wieczoru opowiedzieć Wam swoje historie – straszne, śmieszne, odrobinę mistyczne i trochę czarodziejskie. Autorzy ci nigdy się nie spotkali, mieszkają w różnych miastach a nawet krajach, zajmują się zupełnie odmiennymi gatunkami literatury i jedyną wspólną rzeczą, którą dzielą ze sobą, jest połączenie internetowe”.

Jest to halloweenowy zbiór opowiadań polskich autorów, bez DRM, bez ograniczeń i co najważniejsze – zupełnie za darmo! Ponad trzydzieści opowiadań, ponad dwudziestu autorów, ponad trzysta stron tekstu z 11 ilustracjami Magdy Mińko. Książka jest publikacją elektroniczną dostępną w formacie PDF oraz ePub, co pozwala czytać ją na większości dostępnych czytników, iPadach, iPhone’ch, iPodach oraz komputerach PC i Mac.

http://www.3110.pl/

Autorzy: Romuald Pawlak, Anna Klejzerowicz, Rafał Kuleta, Krzysztof T.Dąbrowski, Jacek Skowroński, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Krzysztof Maciejewski, Mariusz Zielke, Adrian Miśtak, Piter Murphy, Chepcher Jones, Szymon Adamus, Karol Kłos, Antonina Kostrzewa, Daniel Koziarski, Kinga Ochendowska, Katarzyna Pessel, Kornelia Romanowska, Anna Rybkowska, Wal Sadow, Michał Stonawski, Marek Ścieszek, Katarzyna Szewczyk, Agnieszka Turzyniecka i Karolina Wilczyńska

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik

2 komentarzy

 1. filip pisze:

  fiu, fiu, ciekawe… chyba kupię sobie e wersje…

 2. Zenek pisze:

  No proszę, po jakim czasie trafiłem na tą audycję (recenzję) od jej opublikowania. Miło się słuchało kompetentnego człowieka, który robi coś z pasją, a nie z obowiązku.
  Gratulacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.